Површински третман

Овие години, Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd. производство и извоз на видови на Површински третман се зголемува и вкупниот промет на увоз и извоз се зголемува постојано, секоја година. Производите добиваат добар фидбек, бидејќи на висок квалитет и добро по-продажба на услуги. Исто така, квалитетот е стабилна и цената е разумна.
Како и оригиналот инвеститорот на

Површински третман

, Ние се нудат на најконкурентна цена и најдобар квалитет. MOQ преговара, се чувствуваат слободни да не контактирате за цена детали. Исто така, Ние извоз голема quatity да бродот секоја година.
  • Површински третман - 7-1,Finish-XXX
Површински третман
модел - 7-1,Finish-XXX
  1. Материјал:Месинг,Челик,Нерѓосувачки челик,Алуминиум
  2. Површински третман:Злато позлата,Формирање бар,PVD,Анодизирај
  3. Големини и дизајни може да се прилагодат
  4. Може да ги задоволи сите барања за површинска обработка од потрошувачите.
  5. Категорија:Вратило,Брод Хардвер,Електронски периферни делови,Спорт/Слободни делови
  6. Потекло:Тајван
Остро-Eyed, исто така, произведува прилагодени производи.Во процесот на развивање на нови производи,нашиот тим ќе ви помогне со брз и прецизен примерок.
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
7-1,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Површински третман производителот и Површински третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
7-2,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Површински третман производителот и Површински третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
7-3,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Површински третман производителот и Површински третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
7-4,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings