Метален површински третман

Ние сме професионални Taiwan-Базирана компанија која се занимава во Производителот, извозникот и снабдувач Метален површински третман со широк спектар. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Ние имаме група на многу професионален дизајн и производство организации, од областа на R & D и производството

Метален површински третман

. Професионален дизајн и одличен квалитет на производот, гаранција да обезбеди на клиентите со висок квалитет на products.Very Искрено со нетрпение очекуваме да се воспостави долгорочна соработка со вас.
  • Метален површински третман - 7-3,Finish-XXX
Метален површински третман
модел - 7-3,Finish-XXX
  1. Материјал:Месинг,Челик,Нерѓосувачки челик,Алуминиум
  2. Површински третман:Четкање&Полски,Офорт,ЦД моделот,PVD,Резба,Цврст слој,Анодизирање,Поцинкуване на цинк,Маска спреј
  3. Големини и дизајни може да се прилагодат
  4. Може да ги задоволи сите барања за површинска обработка од потрошувачите.
  5. Категорија:Делови за примена за автоматизација,Делови за рачен часовник,Електронски делови,Спорт/Слободни делови,Лесни делови,Градба/Делови за санитарна опрема
  6. Потекло:Тајван
Остро-Eyed, исто така, произведува прилагодени производи.Во процесот на развивање на нови производи,нашиот тим ќе ви помогне со брз и прецизен примерок.
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
7-3,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Метален површински третман производителот и Метален површински третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
7-1,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Метален површински третман производителот и Метален површински третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
7-2,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Метален површински третман производителот и Метален површински третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
7-4,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings