Метални завршни површини

Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd. снабдувач и производител на Метални завршни површини. Нашата палета на производи вклучува многу аспекти. Неговата цена ефикасност е предност. Ние обезбедуваме производи со две дупки, кој се користи со користење чиста електролитски бакар и се annealed да се обезбеди оптимална еластичност. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Нашите познавања на персоналот може да ви помогне во наоѓање на вистинската

Метални завршни површини

за вашите потреби и ние имаме репутација за брзо и пријателска услуга што оди погоре и подалеку од нашите клиенти очекувања.
  • Метални завршни површини - 7-4,Finish-XXX
Метални завршни површини
модел - 7-4,Finish-XXX
  1. Материјал:Месинг,Челик,Нерѓосувачки челик,Алуминиум
  2. Површински третман:Собрание,Анодизирање&Ласерски резба,Поцинкуване на цинк,Црн никел позлата+Nylok,Nylok,Нано слој,PVD&Пополнете го избришете
  3. Големини и дизајни може да се прилагодат
  4. Може да ги задоволи сите барања за површинска обработка од потрошувачите.
  5. Категорија:Делови за велосипеди,Електронски делови,Градба/Делови за санитарна опрема,Завртка,Копче за префрлување,Орев
  6. Потекло:Тајван
Остро-Eyed, исто така, произведува прилагодени производи.Во процесот на развивање на нови производи,нашиот тим ќе ви помогне со брз и прецизен примерок.
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
7-4,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Метални завршни површини производителот и Метални завршни површини снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
7-1,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Метални завршни површини производителот и Метални завршни површини снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
7-2,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Метални завршни површини производителот и Метални завршни површини снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
7-3,Finish-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings