Стругови делови

Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd. е водечки производител, снабдувач на широк опсег на Стругови делови in Taiwan. Ние се придржуваат кон духот "Солидарност, борба, иновации и работа посветеност", нашата компанија има положено ISO за управување со квалитетот сертификат, сите производи имаат сертификат. Види ги задоволи клиентите, како нашиот објект, видете на барањата на пазарот како насока и постојано подобрување на квалитетот и развој на нови производи. Нашата цел е квалитет прво, кредитна состојба, победи на пазарот. Ние инсистираме во добар квалитет, добар кредит, добра услуга и конкурентна цена и соработувал со клиентите. Добредојдовте на сите пријатели дојде да контактирате со нас за да се воспостави деловни односи.
Ние имаме голем број на професионални организации, специјализирани за производство

Стругови делови

. Ние би сакале да имаат заемно корисни односи со вашата организација. Ние ќе го цениме вашиот позитивен одговор, со вашите специфични барања, заедно со наведување на квалитети кои ги барате.
  • Стругови делови - 3-2,CNC-XXX
Стругови делови
модел - 3-2,CNC-XXX
Вклучување/Мелење(Швајцарски тип струг)
  1. Материјал:Месинг,Челик,Нерѓосувачки челик,Алуминиум
  2. Површински третман:Хромиран,Пасивација,Анодизирај,Цврст слој
  3. Големини и дизајни може да се прилагодат
  4. Може да ги задоволи сите барања за површинска обработка од потрошувачите.
  5. Категорија:Пин/Медицински делови/Електронски периферни делови
  6. Потекло:Тајван
  7. Рок на плаќање:Т/Т

Остро-Eyed, исто така, произведува прилагодени производи.Во процесот на развивање на нови производи,нашиот тим ќе ви помогне со брз и прецизен примерок.
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
3-2,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Стругови делови производителот и Стругови делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-1,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Стругови делови производителот и Стругови делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-3,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Стругови делови производителот и Стругови делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-4,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings