Струг машински делови

Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd. специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на Струг машински делови. И наш фабрика е во Taiwan, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.
Секогаш се придржуваат до себе - се скрши, постојано истражување и развој на одлични

Струг машински делови

, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Струг машински делови - 3-3,CNC-XXX
Струг машински делови
модел - 3-3,CNC-XXX
Вклучување/Мелење(Швајцарски тип струг)
  1. Материјал:Челик,Нерѓосувачки челик,Алуминиум
  2. Површински третман:Поцинкуван,Пасивација,Анодизирај,Цврст слој
  3. Големини и дизајни може да се прилагодат
  4. Може да ги задоволи сите барања за површинска обработка од потрошувачите.
  5. Категорија:Автомобилство/Мотоцикл делови,Медицински делови,Конектор,Брод хардвер
  6. Потекло:Тајван
  7. Рок на плаќање:Т/Т
Остро-Eyed, исто така, произведува прилагодени производи.Во процесот на развивање на нови производи,нашиот тим ќе ви помогне со брз и прецизен примерок.
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
3-3,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Струг машински делови производителот и Струг машински делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-1,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Струг машински делови производителот и Струг машински делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-2,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
Струг машински делови производителот и Струг машински делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-4,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings