ЦПУ делови

Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd. е една од најголемите производител, снабдувач на ЦПУ делови in Taiwan. Имаат специјализирани во нашите производи за многу години, нашите врвни пласман на продажбата се должи главно во дел да зборот на устата меѓу нашите бројни задоволни клиенти. Сметаме дека повеќе ние се стремиме да имаат подобар квалитет, толку повеќе ние се добие довербата на странските и домашни клиенти. Во минатото, ние се фокусиравме на домашниот пазар е многу, а денес, ние сме биле постепено извоз во земји во целиот свет и имаат освоено пофалби и доверба за тоа. За ваша подобро разбирање на нашата компанија, ве молиме да обрнете посета на овој веб-сајт за повеќе информации за нашите производи.
Ние ќе ви обезбедиме најдобар квалитет

ЦПУ делови

и убаво услуги за сите клиенти, ние искрено се надеваме дека можеме да прават бизнис со клиенти во светот!
  • ЦПУ делови - 3-1,CNC-XXX
ЦПУ делови
модел - 3-1,CNC-XXX
Вклучување/Мелење(Швајцарски тип струг)
  1. Материјал:Алуминиум,Челик,Нерѓосувачки челик
  2. Површински третман:Анодизирај,Цврст слој,Поцинкуван,Пасивација
  3. Големини и дизајни може да се прилагодат
  4. Може да ги задоволи сите барања за површинска обработка од потрошувачите.
  5. Категорија:Автомобилство/Делови за мотоцикли,Конектор,Градба/Делови за санитарна опрема,Делови за примена за автоматизација
  6. Потекло:Тајван
  7. Рок на плаќање:Т/Т
Остро-Eyed, исто така, произведува прилагодени производи.Во процесот на развивање на нови производи,нашиот тим ќе ви помогне со брз и прецизен примерок.
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
3-1,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
ЦПУ делови производителот и ЦПУ делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-2,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
ЦПУ делови производителот и ЦПУ делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-3,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
ЦПУ делови производителот и ЦПУ делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-4,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings