ЦПУ делови за фреза

Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и ЦПУ делови за фреза во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.
Ние производ атрактивни и издржливи

ЦПУ делови за фреза

за да се исполнат барањата на сите клиенти, нашата компанија ќе се придржуваат кон следниве правила: зелено aheadism, искрен-соработка, со врвен квалитет, hi-tech. Кој ги нашите производи се продаваат добро во целиот свет.
  • ЦПУ делови за фреза - 1-2,Milling-XXX
ЦПУ делови за фреза
модел - 1-2,Milling-XXX
Мелење(Машинско центар)
  1. Материјал:Месинг,Челик,Нерѓосувачки челик,Алуминиум
  2. Површински третман:Чинија,Пасивација,Анодизирај,Цврст слој
  3. Обработката не е ограничена од формата.
  4. MOQ:500pcs
  5. Категорија:Делови за велосипеди,Пневматски делови за алати,Електронски делови,Автомобилство/Делови за мотоцикли,Делови за примена за автоматизација,Делови за рачен часовник,Брод Хардвер,Копче за префрлување
  6. Потекло:Тајван
Остро-Eyed, исто така, произведува прилагодени производи.Во процесот на развивање на нови производи,нашиот тим ќе ви помогне со брз и прецизен примерок.
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
1-2,Milling-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
ЦПУ делови за фреза производителот и ЦПУ делови за фреза снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
1-1,Milling-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings