ЦПУ Струг делови

Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на ЦПУ Струг делови кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние сме исклучиво нудат овие производи во широк спектар на различни бои шеми и големини и се, исто така, прилагодување, како на барањата на клиентот. Нашите производи се исто така познати по своите одличен квалитет, брза услуга и прифатлива цена.
Професионален дизајн на

ЦПУ Струг делови

, Меки, удобни, лесен и safe.Different стил, различна големина, различна материјал, висок квалитет и најдобра price.Welcome да добиете повеќе информации, Ве молиме слободно контактирајте со нас.
  • ЦПУ Струг делови - 3-4,CNC-XXX
ЦПУ Струг делови
модел - 3-4,CNC-XXX
Вклучување/Мелење(Швајцарски тип струг)
  1. Материјал:Месинг,Челик,Нерѓосувачки челик,Алуминиум
  2. Површински третман:Чинија,Пасивација,Анодизирај,Цврст слој
  3. Големини и дизајни може да се прилагодат
  4. Може да ги задоволи сите барања за површинска обработка од потрошувачите.
  5. Категорија:Делови за велосипеди、Вентил、Tube
  6. Потекло:Тајван
  7. Рок на плаќање:Т/Т
Остро-Eyed, исто така, произведува прилагодени производи.Во процесот на развивање на нови производи,нашиот тим ќе ви помогне со брз и прецизен примерок.
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
3-4,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
ЦПУ Струг делови производителот и ЦПУ Струг делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-1,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
ЦПУ Струг делови производителот и ЦПУ Струг делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-2,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
ЦПУ Струг делови производителот и ЦПУ Струг делови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cncmachine-parts.com
3-3,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings