Резервни делови за велосипеди

Резервни делови за велосипеди се произведени со користење висок квалитет на суровините во согласност со поставени индустриски упатства. Ние нудиме овие долготрајни производи по многу поволни цени. Кога во компресија, отпорни на 'рѓа и корозија, се шок доказ и бараат ниски одржување. Ние производство на овие производи што индустријата за упатства и да се обезбеди овие на нашите клиенти на многу поволни цени.
Ние, главно, се на

Резервни делови за велосипеди

ODM и OEM цел, она што го гледате на интернет се само мали делови од нашите производи. Да имаат подобра резолуција и да добијат брз одговор, ве молиме контактирајте со вашиот спецификации веднаш. Ние ќе се потрудиме да ви ги задоволи.
  • Резервни делови за велосипеди - 2-1,CNC-XXX
Резервни делови за велосипеди
модел - 2-1,CNC-XXX
Делови за велосипеди
  1. Материјал:Челик,Нерѓосувачки челик,Алуминиум,ПОМ
  2. Површински третман:Чинија,Пасивација,Анодизирај,Цврст слој,
  3. Големини и дизајни може да се прилагодат
  4. Можеме да понудиме еден-гости услугата на клиентите.
  5. Потекло:Тајван
Остро-Eyed, исто така, произведува прилагодени производи.Во процесот на развивање на нови производи,нашиот тим ќе ви помогне со брз и прецизен примерок.
Sharp-Eyed Precision Parts Co., Ltd.
2-1,CNC-XXX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа